Σάββατο 7 Μαρτίου 2015

Ψυχικό - Γ.Σ. Λαυρίου 68-69

Πήρε το ντέρμπι και βλέπει Α1 !!!

Οι Λαυριώτες ξεκίνησαν δυνατά το ματς έχοντας από τα πρώτα λεπτά στα χέρια τους το προβάδισμα, με τους γηπεδούχους ωστόσο να μην τους αφήνουν να ξεφύγουν και το πρώτο δεκάλεπτο να λήγει 17-20. Οι φιλοξενούμενοι... περισσότερα ΕΔΩ
ΨΥΧΙΚΟ - ΛΑΥΡΙΟ 68-69
Διαιτήτες: Ψαριανός - Θεονάς - Καλογερόπουλος
Δεκάλεπτα: 17-20, 15-20, 20-13, 16-16
Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Νίκου 10 (5 ριμπάουντ, 4 ασίστ), Αχής Ν., Περσίδης, Παπανικολάου 14 (2 τρ., 9 ριμπάουντ), Δημάκος 23 (4), Σκάνδαλος, Μάντζαρης 5, Κορωνίδης 6 (2), Μαούνης, Μαρμαρινός 5 (6 ριμπάουντ), Μαντζιώρης 5 (6 ριμπάουντ)
Λαύριο (Σερέλης): Μπρόζος 9 (5 ριμπάουντ), Ζάνας 5 (1), Χασάπης, Τσίρος 5 (1), Σακελλαρίου 19 (3/8 τρίποντα, 4 ριμπάουντ), Γιαννακόπουλος 14 (1 τρ., 7 ριμπάουντ), Κεσκινίδης, Περράκης, Παγώνης 10 (2), Ψωμαδέρης 5 (1), Μπένος 2 - See more at: