Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2012

Ήττα με Δραματικό Φινάλε

Το συγκρότημα του Χρίστου Σερέλη δεν τα κατάφερε στο ΒΑΚ σε ένα παιχνίδι που κρίθηκε στις λεπτομέρειες... Η ομάδα μας ξεκίνησε πολύ δυναμικά και προηγήθηκε στο σκορ. Σε ένα παιχνίδι όμως ζωής και θανάτου για τον ΟΦΗ οι παίκτες του τα έδωσαν όλα. Με την αποβολή του Γιαννακόπουλου, πολύ ατυχία και αστοχία στα τελευταία λεπτά του αγώνα οι παίκτες μας δεν τα κατάφεραν και δέχτηκαν εν τέλη την ήττα με σκορ 71-68. Πρώτος σκόρερ του ΟΦΗ ήταν ο Τραϊανός με 19 πόντους (1) και 10ρ. ενώ απο το Λαύριο ο Κακιούζης πραγματοποίησε ακόμα μια καλή εμφάνιση σημειώνοντας 19 πόντους.

ΟΦΗ - Λαύριο 71-68